Přihlášení
 Jméno:
 Heslo:
 Registrace
Počítadlo
TOPlist
akvaristika-ostrava úvod

Akvarijní kryty hliníkové

hliníkové kryty

Luxusní hliníkové osvětlovací kryty se dodávají ve dvanácti barevných provedeních. Kryty jsou dodávány s osvětlením pro standartní zářivkové trubice, za příplatek pro trubice T5.
Kryty mají potřebné atsety pro provoz ve vlhkém prostředí.
Osvětlení T8 je označení osvětlení s klasickými zářivkovými trubicemi.
Osvětlení T5 je modernější typ osvětlení, v podstatě se jedná o zářivkové trubice o průměru 16mm (jsou tedy užší než klasické zářivky) s elektronickým předřadníkem. Zářivky typu T5 mají vyšší výkon a nižší spotřebu než zářivky klasického typu označovaného jako T8. V praxi to znamená, že při stejné délce trubice a spotřebě el. energie dosáhneme silnějšího osvětlení nádrže, což je v akvaristice velmi žádoucí. Každé akvárium vynikne tím více, čím více je osvětleno a také řada akvarijních rostlin vyžaduje více světla, než jsou schopny poskytnout klasické zářivky. Pro akvárium mořské, nebo rostlinné je pak toto osvětlení takřka nezbytné. Osvětlení T5 lze rovněž vřele doporučit k nádržím s vyššími estetickými nároky. Tento typ osvětlení zcela eliminuje "bzučení zářivek", které můžeme někdy pozorovat u klasických zářivek.

 


<< 1 2 3 4 5 6 >> 
<< 1 2 3 4 5 6 >> 
Potřebujete poradit

Tel:  602 795 300,  774 491 111
Email: info@akvaristika-ostrava.cz
Skype:
ICQ: 553835568
Košík

Počet: 0 ks
Cena: 0,- Kč
Osmančík - akvaristika-ostrava.cz, Horní Lhota - Zátiší 130,747 64 Velká Polom, tel: 602 795 300, e-mail: info@akvaristika-ostrava.cz